הסרת קונדילומה בלייזר- יבלות באיברי המין ללא שום סימן או צלקת

 

בעוד וירוס הפפילומה (HPV - Human Papiloma Virus) שב ועולה לכותרות מידי פעם מסיבות שונות, על תוצאותיו, יבלות באברי המין הקרויות קונדילומות, אנחנו שומעים הרבה פחות. אולי, משום שמדובר באברי המין (אזור שאנחנו מדברים עליו מעט, ובד"כ בלחש ובחדרי חדרים), אולי משום תחושת האשמה (הלא מוצדקת) המתלווה אליהן, אולי, בשל החשש מהדבקת סטיגמות, כי, אחרי הכל, מדובר במחלת מין. יכולות להיות סיבות רבות לכך שלא מדברים על קונדילומות, אולם, השורה התחתונה היא, כי, כיום, הפפילומה נחשבת למחלת המין הנפוצה ביותר בעולם המערבי, והוירוס פגע (או יפגע) לפחות פעם אחת בכ-80% מהאוכלוסייה, נשים וגברים, בטרם הגיעם לגיל 60!

 

מהי קונדילומה?

הקונדילומה הינה יבלת/גידול קטן שגודלו עד למספר מילימטרים, אשר נוצר כתוצאה משינוי גנטי שמבצע הווירוס בתאי העור וגורם להכפלתם באופן בלתי מבוקר. מאחר והנגיף מתפתח באופן אופטימלי באזורים לחים-למחצה, יופיעו יבלות אלה אצל נשים על שפתי איבר המין, בפי הטבעת ובאזור החיצוני של הנרתיק, בעוד שאצל גברים, יופיעו הקונדילומות על הפין ובאזור פי הטבעת.

 

הסרת קונדילומה - מהן דרכי הטיפול העומדות לרשות המטופל?

גישות טיפול ביבלות הקונדילומה הינן רבות ומגוונות ולכן, הורדת קונדילומה יכולה להתבצע באמצעים שונים, מטיפול בחנקן נוזלי, דרך מחט חשמלית ומשחה ייעודית ועד הסרת קונדילומות בליזר, כשהבחירה נעשית על פי גודל הקונדילומות ומיקומן:

הורדת קונדילומה בחנקן נוזלי - הטיפול מיועד לקונדילומות המופיעות באזורים החיצוניים והגלויים יותר. במהלכו, מותז חנקן נוזלי על האזור הנגוע. הטמפרטורה הנמוכה של החנקן הנוזלי גורמת להרס התאים, חסרון תהליך ארוך, כואב באזור רגיש זה,ועלול להשאיר סימנים.

צריבת הקונדילומה במחט חשמלית - טיפול נחשב ליעיל בקונדילומות בכל האזורים ומהלכו תלוי באזור ובגודלה של הקונדילומה. בקונדילומה קטנה באזור חיצוני - תיצרב היבלת מהשורש והאזור ייחבש. בקונדילומה באזור פנימי (כבתוך הנרתיק או בפי הטבעת) יתקיים הטיפול בחדר הניתוח ובהרדמה חלקית או מלאה.

כריתה כירורגית - הטיפול מבוצע בקונדילומות בהיקף גדול שאינן ניתנות להסרה באמצעים אחרים, מבוצע בחדר הניתוח ובהרדמה חלקית או מלאה.

טיפול בקונדילומה במשחות המבוססות על IMOQUIMOD או Podophyllotoxin - מבוצע על פי הנחיות רופא עור ומין ובהשגחתו, מאחר ולכל משחה התוויות משלה.

טיפול הסרת קונדילומה בלייזר - הטיפול נפוץ בעיקר בקונדילומות באזורים חיצוניים (שפתי הפות, בחלקו החיצוני של פי הטבעת, על הפין ועל העור שבאזור אברי המין). הטיפול מבוצע לאחר אלחוש ונחשב כיום לטיפול המהיר, היעיל והבטוח ביותר להסרת קונדילומות.

טיפול הסרת יבלות קונדילומות בלייזר (באברי המין) שיטת הטיפול   

שיטה חדשנית בטכנולוגיית לייזר קרן אור טיפול שהוכח כטיפול היעיל ביותר להסרת יבלות קונדילומות (הסרת יבלות באברי המין),בטכנולוגיית לייזר מבוקרת,הלייזר
מייבש ומאדה את היבלת/הקונדילומה כך שהיא נעלמת במהלך הטיפול.הטיפול אינו מצריך הרדמה,אין צורך בתפרים,אין צורך להכנה מיוחדת לפני הטיפול או אחריו,ואין תופעות לוואי.
לרוב מספיק טיפול אחד בלבד.
 מאושר משרד הבריאות FDA יתרונות:
  • עוצמת המכשיר שוות ערך לפילינג כימי ולכן איין כאב ישנה הרגשה של "נקודת חימום/צריבה בעוצמה חלשה מאוד וכמעט לא מורגשת.
  • התוצאות המהירות ביותר להסרת יבלות לרוב נע בטיפול אחד בלבד.
  • עלויות הטיפול הכי זולות ואטרקטיביות שייש (עלות של מאות שקלים-תלוי בגודל הקונדילומה).
  • מבוצע במסגרת קליניקה ללא צורך בחדר ניתוח.
  • מתאים לכל סוג וצבע עור.
  • התוצאה מדהימות ומהירות ללא שום סימן או צלקת.
  • השיטה המתקדמת והיעילה ביותר שיש להסרת יבלות קונדילומה.
  • טיפול ייחודי עבור הסרת יבלות קונדילומה לאור כל הכתוב למעלה אין כל שיטה אחרת היכולה לבצע זאת באותה יעילות וללא תופעות לוואי משמעותיות.

טיפול הסרת קונדילומות בליזר

טיפול הורדת קונדילומה בלייזר נותן מענה למקרים בהן שיטות אחרות אינן ניתנות לביצוע מבחינת נגישות, למשל, יבלות קונדילומה גדולות בתוך השופכה או בתוך החלחולת. כמו כן, ניתן לבצע את הטיפול במקרים של מצבים כמו של נשים בהיריון, בהם יש לבחון את האמצעים בהם נוקט הטיפול בזהירות רבה. במהלך התהליך, נצרבות יבלות הקונדילומה בעזרת קרן הלייזר. מיקוד קרן הלייזר על הקונדילומה משפיע עלה ישירות, וכבר במהלך הטיפול הקונדילומה נעלמת. לרוב, לא נדרש יותר מטיפול בודד על מנת להסיר קונדילומה. ההחלמה המלאה מתהליך ההסרה עשויה לארוך כשבועיים עד חודש, תלוי בכמות הקונדילומות שהוסרו, גודלן, האזור בו הן נמצאות ונתונים אישיים של המטופל/ת. לאחרי טיפול כזה, לא נותרים שום צלקת או סימן לטיפול שבוצע.

 

אצלנו, במרכזי אתר דוקטור חן הממוקמים בכל רחבי הארץ, תוכלו לקבל את כל ההדרכה והמידע על הסרת קונדילומה בלייזר בצפון, במרכז ובדרום. הייעוץ ניתן בחינם וללא התחייבות המטופל.

טיפול ביבלות הקונדילומה בלייזר בסניפינו מבוצע במכשיר לייזר בטכנולוגיה שפותחה במיוחד לטיפול זה ובהתאמה אישית לכל מטופל/ת, בהתחשב בכמות הקונדילומות המוסרות, גודלן, מיקומן ונתוניו/ה האישיים של המטופל/ת.


 

טיפול הסרת יבלות קונדילומה לגברים ונשים
בטכנולוגיה הכי מתקדמת בלייזר עכשיו בכל הסניפים בארץ:
גבעתיים,בני ברק,קריית חיים,כרמיאל
   לשירות  לקוחות של אתר דוקטור חן התקשרו: 052-6511664

 

 

 

קונדילומה- כל הסיבות, הסוגים, והסניפים בארץ  לטיפול הסרת קונדילומה בלייזר במקום אחד!!!

קונדילומה-שיטת הטיפול 
כל השיטות לטיפול בתופעה באופן מידי! 


לפרטים נוספים

קונדילומות אצל גברים ונשים 
מיקום שכיחות ודרכי טיפול
 


לפרטים נוספים

חיסון נגד קונדילומה או טיפול בלייזר  
האופציות לטיפול בקונדילומה
 

לפרטים נוספים

 

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים