המסת שומן בקור-הצרת היקפים בטיפול אחד בלבד! -COOLTECH
המסת שומן בקור-הצרת היקפים בשיטת COOLTECH בטיפול אחד בלבד!
 סניפים ב:בני ברק,קריית חיים,כרמיאל,יתרונות:
1.טכנולוגיה חדשנית שמבטיחה תוצאות מהירות שנשמרות לאורך זמן.
2.יעוץ חינם.
3.טיפול הצרת היקפים ע"י המסת שומן בקור הלהיט! שמחליף תהליך ניתוח טיפול חיצוני ואינו פולשני.
4.הצרת היקפים בשיטת הקפאת שומן בקור ללא כאבים,תופעות לוואי,ניתוח,או זריקות.
5.השיטה היחידה שמאפשרת חזרה מידית לשיגרה.
6.עלויות הטיפול הן סבירות ביותר.
7.השיטה בעלת אחוזי ההצלחה הגדולים ביותר והמהירים ביותר שקימים כיום.
8.הצרת היקפי הגוף-מצמצם היקפי הגוף ומחטב אזורים בעיתיים שקשה להיפטר מהם בדיאטה.
9.שיפור במרקם העור-הטיפול מגביר את זרימת הדם ומעבר של חמצן בדם ובכך גורם  
 לשיפור במרקם העור,הצרת היקפים ובפירוק השומנים במאגרי השומן.
10.העלמת צלוליט-מסיע לשיפור מרקם העור והפחתת הצלוליט ביריכים ובישבן.
11.סניפים המסת שומן בקור בשיטת COOLTEH ב: בני ברק,קריית חיים,כרמיאל.נתיבות
המסת שומן בקור בטיפול אחד בלבד-COOLTECH!

 זוכרים את טיפולי שאיבת השומן הכואבים והמסובכים, אשר לאחריהם נותר העור מדולדל ורופס, וגופכם רגיש וכואב? ובכן, תשכחו מהם! טיפול המסת שומן בקור קולטק מצמצם את היקפי הגוף ומחטב גם את האזורים ששום אימון, דיאטה או כל טיפול אחר הקיים כיום אינם מסוגלים לטפל בהם בהצלחה זהה לו.
cooltech היא הטכנולוגיה המתקדמת בעולם להצרת היקפים ללא ניתוח. מאחר ורקמת השומן אינה עמידה לשינוי טמפרטורה, מתבצע התהליך באמצאות קירור מבוקר, המשלב וואקום. בתהליך הטיפולי, מפורקים תאי השומן ומסולקים בתהליך טבעי מהגוף. 

 

למה מטופלים נזקקים להמסת שומן והצרת היקפים?

מספרם של תאי השומן בגופנו גדל במהלך ילדותנו והתבגרותנו, ומספרם הסופי נקבע בסיום גיל ההתבגרות. מאותה נקודה, התאים אינם מתרבים יותר, אולם הם משנים את נפחם בהתאם לשינויים במשקל על ידי התכווצות או התנפחות. מצבורי שומן קטנים, בינוניים וגדולים מצטברים בגופנו במקומות שגם דיאטה (גם דיאטות כסאח) ואימונים אינם מצליחים לפרק אותם. שומן זה הוא עיקש, ועד לפני הופעתה של שיטת המסת שומן בקור קולטק, פרט לשאיבת שומן (המלווה בחיתוך המקום ושאיבה פיזית של השומן מתוכו) לא עמדה לרשותנו דרך חלופית טובה יותר להילחם בו. כאשר מבוצעת שאיבת שומן מאזור מסוים, מצטמצם היקפו במידה ניכרת, ולכן, טיפולים מסוג זה ידועים גם בשם "טיפולי הצרת היקפים".

 

מהי הקפאת שומן בקור בשיטת COOLTECH וכיצד היא נראת?

שיטת המסת שומן בקור מבוצעת ללא ניתוח, על ידי שימוש בציוד מיוחד הפוגע באופן מבוקר במצבורים קטנים של שומן. האזור המטופל מקורר באמצעות מכשיר קירור ונשאב באמצעות ואקום במשך כ-70 דקות. במהלך דקות אלה ניזוקים תאי השומן מהקור. תוצאות טיפול המסת השומן בקור אינן מיידיות, שכן, תאי השומן מתפרקים ונספגים בגוף בהדרגה לאורך פרק זמן של שישה עד עשרה שבועות.

 מהם יתרונותיה של שיטת טיפול זו?

עד לא מזמן הטיפול בשומן עודף הצריך התערבות כירורגית (ניתוח), אשר גררה איתה סיכונים מסוגים שונים. שיטת טיפול זו מחליפה את הניתוח וחוסכת את הכאב וזמן ההחלמה הארוך שישנם בתהליכי שאיבת שומן אחרים. השיטה פותחה על ידי מדענים מהרווארד והטיפול מאושר על ידי ה-FDA (מנהל המזון והתרופות האמריקאי).

 

לאיזה אזורי גוף מתאימה שיטת הצרת היקפים בקור?

השיטה יעילה לכל האזורים בהם קיימים מצבורי שומן שלא הצלחתם להיפטר מהם באמצעים כדיאטות שונות (ואפילו קיצוניות), פעילות גופנית קבועה או אימוני כושר מפרכים. מצבורים כאלה ממוקדים בעיקר באזור הבטן, המותניים, הידיים, הגב או הירכיים.

 

טיפולי המסת שומן בקור אינם דורשים מכם התחייבות ארוכת טווח לסדרה של טיפולים, אלא ניתן לעשותם במהלך פגישה אחת בלבד שאורכה מעט מעל לשעה. הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת לכם לחטב ולמצק את גופכם ולצמצמם את ההיקפים בצורה ניכרת, ללא כאב, חיתוך או החלמה ממושכת. ניתן להמשיך בחייכם כרגיל.


הצרת היקפים התחליף המושלם לניתוח-המסת שומן בקור בשיטת COOLTECH
מעולם לא היה קל יותר!

שיטת המסת שומן בקור בשיטת COOLTECH למעשה מקפיאה את תאי השומן ומסלקת אותה בצורה טבעית מהגוף.קולטק/COOLTECH היא השיטה החדשנית והמתקדמת ביותר להעלמת מצבורי שומן נקודתיים ועקשנים שלא הצלחנו להוריד בדיאטה או בפעילות גופנית באזורי:שיפולי הבטן,האגן,הישבן.הירכיים,הזרועות,הסנטר ועוד...
שיטת הצרת היקיפים והמסת שומן בקור בשיטת קולטק גורם לשינוי טמפרטורה בריקמת השומן תוך שמירה על העור והרקמות הסמוכות.הקפאה של רקמת השומן מוביל לתהליכים מבוקרים של פירוק תאי השומן.תאי השומן פגיעים יותר לקור ולכן ניתן לכוון את הטיפול באופן ממוקד ובטוח.

טיפול הצרת היקפים בשיטת קולטק נותן מענה לאלו שקשה להם להתמיד בפיעלות גופנית ותזונה מאוזנת,או למטופלים שניסו דיאטות רבות ומנסים לשמור על סדר פעילות גופנית קבוע ובכל זאת אינם מגיעים לתוצאות משביעות רצון לטעמם.
בשיטת הצרת היקפים בשיטת קולטק נפטרים מהשומנים "העקשנים" ביותר שליוו אותנו למשך שנים.
טיפול הצרת היקפים בשיטת קולטק (הקפאת שומן) הינה טיפול העושה שימוש בטכנולוגייה החדשנית והאפקטיבית ביותר ומעניקה הצרת היקפית ארוכת טווח לצד חיטוב של איזורי הגוף המטופלים.
טכנולוגית הצרת היקפים בשיטת COOLTECH מאפשר לצד סילוק תאי השומן והחיטוב גם עידוד של הגוף לייצור הקולגן בעור,הקלוגן הינו חומר טיבעי אשר ממלא את העור,מגמיש אותו ומקנה לו מראה צעיר וחיוני.היצור המחודש של קולגן מחדש גם את העור ומראהו.


רקע על התהליך הטיפולי ע"י המסת שומן בקור/הקפאת שומן בקור-COOLTECH

שיטה חדשנית עם המכשור הטכנולוגי המתקדם ביותר לטיפול בהצרת היקפים ללא ניתוח בטכנולוגיית של חברת COOLTECH העולמית המאפשרת לטפל בהצרת היקפים בשיטה לא פולשנית וללא כאב.שיטה זאת נחשבת להישג המתקדם ביותר בתחום.לרוב נדרש טיפול אחד בלבד לטיפול בתופעה:תלוי בהרכבת חומצות השומן אצל כל אדם במידה וידרש עוד טיפול הוא היה במרווחים של 6 שבועות בין טיפול לטיפול.זהו טיפול מחליף ניתוח שחוסך את הכאב החתכים וזמן ההחלמה הממושך שמצריך ניתוח.מבין כל הטיפולים הקימים היום זהו הטיפול המתקדם היעיל והאפקטיבי ביותר שהוכח לפי מחקרים קלינים בתחום הצרת ההיקפים והוא מאושר FDA כטיפול הפופולרי והרישמי לטיפול היעיל ביותר להצרת היקפים.
בתהליך הטיפולי מכשיר הקולטק מאפשר ירידה בשכבת השומן התת-עורי בטכנולוגיה של קירור מבוקר המשלב גם ואקום יתרונות:
 • הקולטק מאפשר פיסול באזורים בגוף ע"י השתלטות וניתוב תאי השומן מחוץ לגוף.
 • תהליך הטיפולי:שיטת הקפאת השומן מורידה את הטמפרטורה של אזור המטופל,תהליך זה גורם לפירוק תאי השומן בתקופה שלאחר הטיפול,לאחר תהליך ההמסה תאי השומן עוברים תהליך של "מוות תאי" ויוצאים מהגוף בתהליך פיזיולוגי רגיל.
 • תוצאות בטיפול אחד בלבד!
 • מתבצע בקליניקת רופאים מומחים מכשיר COOLTECH המקורי! (היזהרו מזיופים הקימים בשוק שעלולים לייצר נזק).
 • מאושר משרד הבריאות הישראלי,האמריקאי FDA והאירופאי CE.
 • הנחה משמעותית למספר אזורים.
 • טיפול הקפאת והמסת שומן בקור מהווה תחליף לניתוח ובכך חוסך:כאבים,חתכים,זמן החלמה בתהליך נוח ולא פולשני.  
 • ללא תופעות לוואי לטווח הארוך,סיבוכים,זמן החלמה,כאב או סימן,תוצאות מהירות!
 • הטיפול אורך 70 דקות והתוצאות מתקבלות בין 6-10 שבועות.
 • תוצאות מדהימות ואפקטיביות ביותר לטיפול בהצרת היקפים בתהליך פשוט וידידותי.
 • השיטה המתקדמת והיעילה ביותר להצרת היקפים ללא ניתוח מבוצע ע"י רופאים מומחים!
 • טיפול ייחודי עבור הצרת היקפים,לאור כל הכתוב למעלה אין כל שיטה אחרת היכולה לבצע זאת באותה יעילות,מהירות,ותוצאה מושלמת ללא תופעות לוואי משמעותיות.
                האזורים האידיאלים לטיפול המסת שומן בקור בשיטת COOLTECH 

  סרטון הסבר על טיפול הקפאה והמסת שומן בקור
  


 

טיפול המסת שומן בקור והצרת היקפים לגברים ונשים
בטכנולוגיה הכי מתקדמת בקולטק עכשיו בכל הסניפים בארץ:
גבעתיים,בני ברק,קריית חיים,כרמיאל
   לשירות  לקוחות של אתר דוקטור חן התקשרו: 052-6511664

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים